PDA

Trego pamjen e plotė tė : Elbasan, shes tavolina kompjuteri ,karigeleammy
19.01.2017, 20:00
Shes tavolina kompjuteri dyshe 30000 leke te vjetra, jane dyshe dhe kam 5 cope gjithashtu
shes dhe 10 karrige me 20000 leke te vjetra per cope. Jane te reja dhe shume te mira.

Cel. : 0674903146