PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, oferte krevat tek (dru), nje komodine dhe nje komo 5.000 LekeHevona
26.11.2016, 13:30
Tirane, oferte Krevat Tek (dru), komedine dhe komo. 5.000 Leke
Shesim nje krevat tek (dru), nje komodine dhe nje komo.Jane te mbajtura shume mire. Te gjitha vetem per 5000 lek( te reja). cel. 0693284524

Cel. : 0693284524
Cel. : 0693284524