PDA

Trego pamjen e plotė tė : Marine.al / Lekure per tapiceri skafi,marine.al
31.07.2017, 09:09
Marine.al / Ofron me POROSI :

Materialin per tapiceri.

Lekure artificiale per tapiceri skafi, jahti, si per ambiente te jashtme dhe te brendshme.

Material Teper cilesor pastrohet lehte, anti myk, rezistence te larte ndaj rrezeve UV.


Kontakt:
www.marine.al (http://www.marine.al)
info@marine.al (info@marine.al)
069 40 24 310