PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes mbajtese mikrofoni per tavoline_ 500 LekeCatene shpk
13.05.2022, 12:07
Shes mbajtese mikrofoni per tavoline e pershtatshme per salla konferencash, qendra trajnimi dhe seminaresh etj

Cmimi 500 Leke.

Jeni te mirepritur te kontaktoni ne numrin e telefoit 0682073731

Faleminderit!

Cel. : 0682073731