PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, Goma te nje kualiteti te larte, Sierra per kamiona autobusa duke filluar nga 37.200 LekeTire Trade Albania
21.07.2017, 11:05
http://www.tyrepress.com/wp-content/uploads/2016/01/Interstate-Sierra-SR526-sml-495x800.jpgSierra 315/80 R 22.5 SR276Sierra 315/80 R 22.5 SR359Sierra 315/80 R 22.5 SR528Sierra 13 R 22.5 SR528MXASierra 13 R 22.5 SR526Sierra 385/65 R 22.5 SR805Sierra 385/65 R 22.5 SR523 150.000 Km Garanci FabrikeGome e re prodhim 2016"CLEAN OIL" TeknologjiRritje dhe qendrushmeri ne frenim ne cdo lloj terreni,Ulje e emetimit te gazrave te demshem ne natyre,Performance e larte ne amortizim,PėrshėndetjeNa lejoni tė prezantojmė kompaninė tonė Tire Trade Albania, pėrfaqėsuesja eksluzive e Interstate Tire Company me qendėr ne L.A USA. Kompania jonė ju ofron tė gjithė kompanive qė kanė mjete motorike transporti goma tė njė kualiteti tė lartė me garanci tė fabrikave amerikane nė botė.Duke filluar nga automjete personale, mjetet e tonazhit tė lehta dhe mjetet e tonazheve tė rėnda ju ofrojmė cilėsi dhe garanci maksimale klientėve tanė me cmime konkuruese nė tregun shqipėtarė.Gomat janė rezistente dhe tė prodhuara nga teknologjia amerikane "CLEAN OIL" dhe janė tė testuara dhe certifikuara pėr shitje ne E.UJu falenderojmė pėe mirkuptimin dhe shpresojmė nė bashkpunimin tonė.