PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, goma te nje kualiteti te larte Interstate Van Gt per fugona (te gjitha rrezeve), duke filluar nga 7.100 lekeTire Trade Albania
21.07.2017, 11:05
http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=372739&d=1477212690 Interstate Van Gt 185 R 14C 102RInterstate Van Gt 195/70 R 15C 104RInterstate Van Gt 195/75 R 16C 107RInterstate Van Gt 215/65 R 16C 109TInterstate Van Gt 205/65 R 16C 107TInterstate Van Gt 205/70 R 15C 106RInterstate Van Gt 235/65 R 16C 115T40.000 Km Garanci Fabrike Gome e re prodhim 2016 "CLEAN OIL" TeknologjiRritje dhe qendrushmeri ne frenim ne cdo lloj terreni,Ulje e emetimit te gazrave te demshem ne natyre,Performance e larte ne amortizim,Pėrshėndetje Na lejoni tė prezantojmė kompaninė tonė Tire Trade Albania, pėrfaqėsuesja eksluzive e Interstate Tire Company me qendėr ne L.A USA. www.interstate-tires.com (http://www.interstate-tires.com/) Kompania jonė ju ofron tė gjithė kompanive qė kanė mjete motorike transporti goma tė njė kualiteti tė lartė me garanci tė fabrikave amerikane nė bote Duke filluar nga automjete personale, mjetet e tonazhit tė lehta dhe mjetet e tonazheve tė rėnda ju ofrojmė cilėsi dhe garanci maksimale klientėve tanė me cmime konkuruese nė tregun shqipėtarė. Gomat janė rezistente dhe tė prodhuara nga teknologjia amerikane "CLEAN OIL" dhe janė tė testuara dhe certifikuara pėr shitje ne E.U Ju falenderojmė pėe mirkuptimin dhe shpresojmė nė bashkpunimin tonė. Cel. : 0695104320