PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, goma te nje kualiteti te larte Interstate Sport Gt per autovetura (te gjitha rrezeve), duke filluar nga 4.200 LekeTire Trade Albania
21.07.2017, 11:05
http://www.interstate-tires.com/sites/default/files/SportGT_low%20res.jpg Interstate Sport GT 155/80 R 13 79TInterstate Sport GT 175/70 R 13 82TInterstate Sport GT 185/60 R 14 82HInterstate Sport GT 185/65 R 14 86HInterstate Sport GT 185/70 R 14 86HInterstate Sport GT 185/65 R 15 88HInterstate Sport GT 195/60 R 15 88VInterstate Sport GT 195/55 R 15 85VInterstate Sport GT 31*10.5 R 15 109RInterstate Sport GT 235/75 R 15C 104RInterstate Sport GT 205/55 R 16 94WInterstate Sport GT 205/60 R 16 92VInterstate Sport GT 225/55 R 16 99VInterstate Sport GT 245/70 R 16 111HInterstate Sport GT 265/75 R 16 123RInterstate Sport GT 235/70 R 16 106TInterstate Sport GT 235/70 R 16 106HInterstate Sport GT 265/70 R 16 112HInterstate Sport GT 215/45 R 17 91WInterstate Sport GT 215/55 R 17 98WInterstate Sport GT 225/55 R 17 101WInterstate Sport GT 235/55 R 17 103wInterstate Sport GT 265/65 R 17 112HInterstate Sport GT 225/40 R 18 92WInterstate Sport GT 245/40 R 18 97WInterstate Sport GT 245/45 R 18 100WInterstate Sport GT 235/60 R 18 107VInterstate Sport GT 235/35 R 19 91W40.000 Km Garanci Fabrike Gome e re prodhim 2016 "CLEAN OIL" TeknologjiRritje dhe qendrushmeri ne frenim ne cdo lloj terreni,Ulje e emetimit te gazrave te demshem ne natyre,Performance e larte ne amortizim,Pėrshėndetje Na lejoni tė prezantojmė kompaninė tonė Tire Trade Albania, pėrfaqėsuesja eksluzive e Interstate Tire Company me qendėr ne L.A USA. Kompania jonė ju ofron tė gjithė kompanive qė kanė mjete motorike transporti goma tė njė kualiteti tė lartė me garanci tė fabrikave amerikane nė botė. Duke filluar nga automjete personale, mjetet e tonazhit tė lehta dhe mjetet e tonazheve tė rėnda ju ofrojmė cilėsi dhe garanci maksimale klientėve tanė me cmime konkuruese nė tregun shqipėtarė. Gomat janė rezistente dhe tė prodhuara nga teknologjia amerikane "CLEAN OIL" dhe janė tė testuara dhe certifikuara pėr shitje ne E.U Ju falenderojmė pėe mirkuptimin dhe shpresojmė nė bashkpunimin tonė. Cel. : 0695104320