• Itali, ofroj vend pune DISC - JOCKEY / DJ

Përshkrimi

Argëton
te ftuarit permes muzikes në diskotekë duke krijuar nje atmosferë të mirë.


Detyrat

-Luan muzikë në diskotekë duke u kujdesur gjithashtu per ndricimin, videot dhe efektet speciale, për të krijuar nje atmosfere sa më e mirë për turistet, duke e përshtatur përmbajtjen muzikore me shijet e tyre dhe sipas kërkesave të tyre.
-Raporton te Menaxheri Teknik te gjitha problemet dhe mosfunksionimin e pajisjeve, për të siguruar një zgjidhje të shpejtë dhe efektive.
-Është përgjegjës për të mbajtur të pastër dhe të rregullt stacionin e DJ në mënyrë që të kujdeset më së miri per të gjitha pajisjet.
-Bashkëpunon kur është e nevojshme me Teknikun e zones në lounges dhe zonat e pishinave për të mbështetur aktivitetet argëtuese.
-Ndihmon animatoret e te rriturve / fëmijëve dhe Animatoret e Adoleshenteve gjatë aktiviteteve të organizuara në Diskoteke per te ofruar programin më të përshtatshem muzikor.



Kualifikimet / Kërkesat

-Te kete kryer Shkollen e Mesme.
-Te kete te pakten 2 vite eksperience pune si DJ ne PUB/Diskoteke/Party.
-Te dije te beje miksime, te montoje pajisjet dhe te kete kulture shume te gjere muzikore.
-Gjuha angleze ne nivel B1.



Shënime

Te interesuarit te dergojne CV e tyre ne anglisht ne formatin europass me email ne adresen info@tstsgroup.com.


Cel. : 0672030620
 


Apply WhatsApp
Back
Top