• Tirane, ofroj vend pune Inxhinier Gjoedet

Profilii kompanisë:

Balkan Finance Investment Group ështënjëndër grupet private investuese më të mëdha në Shqipëri dhe rajon, i pranishëmme aktivitete për zhvillimin e pasurive të paluajtshme, shitjet me pakicë,ofrimin e shërbimeve dhe manaxhimin e hapësirave tregtare apo industriale,telekomunikacion, industria minerare, financime dhe programe besimi përkonsumatorët.
Mane TCI është pjesë e Balfin Group especializuar në ndërtim.

Pozicioni: Inxhinier Gjeodet
Departmenti: Teknik
Vendodhja: Palase,Vlore.

Detyra dhe Përgjegjësi :
- Piketon dhe siguron zbatimin e objekteve sipas projekteve dhe kondicioneveurbanistike. - Bën rilevime të ndryshme topografikenë sisteme koordinative të ndryshme.- Ndjek punimet e ndërtimit nga afër duke dhënë kuotat e kërkuara ngaprojekti.- Bën azhornime të ndryshme dhe lidhjetme sistemet koordinative relative dhe absolute.- Përgatit dokumentacionet pas ndërtimit (as-built)- Detyra të tjera që i ngarkohen.
a. Edukimi: Tëzotëroje diplomë universiteti në Fakultetin e Inxhinierisë së Ndërtimit, dega Gjeodezi.
b. Eksperiencat e punës:Eksperiencëpune jo më pak se 5 vjet në piketimin e objekteve civile të ndërtimit dherivelimeve topografike Nëse ka aparatine tij personal përbën avantazh.
c. Kualifikime të tjera:
- Të njohë programet bazë në kompjutersi dhe programe që lidhen me topografinë.- Njohuria e gjuhës angleze përbënavantazh- Të njohë dhe përdorë aparatet me rrezelazer të tipit Total Station ose të tipit më të avancuar.
d. Aftesi të tjera:
- Të ketë aftësi të mira komunikuesedhe të jetë nëgjendje të kooperoje me stafin teknik

Mënyra e aplikimit:

Të gjithë të interesuarit duhet të dërgojnë CV-të e tyre në adresën [FONT=Calibri][B][I][FONT=Calibri][COLOR=#0563c1]hr@manetci.al[/COLOR][/FONT][/I][/B][/FONT]
Afati I dorëzimit: 07.08.2016

Vetëm kandidatet e përzgjedhur do tëkontaktohen për intervistë.
 


Apply
Back
Top