PDA

Trego pamjen e plotė tė : Gjermani - Tiranė, SHESIM MAKINA MIKROBUSE FORISTRADA TE NDRYSHME Transpor Makinash Gjermani ShqiperiAuto-Komo-Stuttgart
23.11.2017, 09:58
Shesim Makina te te gjitha Markave Audi,BMW,Mercedez-Benz,VW,Ford,Nissan etj etj!!! te arrdhura nga Gjermania me Dekumeta Gjermane me ose pa Dogane Gjithashtu dhe me Porosi.Gjithashtu Transport Makinash i Siguruar neperemjet Firmave Gjermane,nga Stuttgardi per ne Durres per me teper informacione munde te kontaktoni ne nr Tel si me poshte.
Tel:+491729381176
hptt/www.auto-komo-stuttgart.de
E-mail liko1@hotmail.de