PDA

Trego pamjen e plotė tė : Silikon Marinemarine.al
02.10.2017, 08:34
Marine.al


OFRON 350771350772350773

Silikon Marine!


3M Marine silicone 280-ml cartridge seal.trans.
3M Marine silicone 280-ml cartridge seal.Black.
3M Marine silicone 280-ml cartridge seal.White.

ProLoc 200 marine silicone black 310 ml -
ProLoc 200 marine silicone white 310 ml -
ProLoc 200 marine silicone transparent 310 mlI duron shum mire lageshtire, Mykut, Errozionit.
Mjaft fleksiben ngjit sh mire ne Rezine, metal, qelq , drru dhe plastike.
Cel. : +355 69 40 24310