PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes Tripodė 500 LekeMod
16.06.2016, 17:41
Shiten tripodė (tė reja) SONY pėr ēdo lloj aparati fotografik. Ēmimi 500 lekė te reja copa.. Shiten dhe tė gjitha bashkė (10 copė). 067 30 18604


Cel. : 067 3018604