PDA

Trego pamjen e plotė tė : SUPER CMIM,Tirane, shes Kompjuter Diagnostikues per makina/kamiona DELPHI 13000 lekėorion1
14.08.2021, 22:04
Mjaft i lehte ne perdorim , ky kompjuter vjen ne perkthim i plot ne gjithe gjuhet kryesore :

English , Cesky, Dansk, Deutsch, Espanol, Francais, Greek, Hollands, Hungarian, Italiano, Norsk, Polish, Romania,Russian, Srpski, Suomen kieli, Svenska, Turkish.

PER VETURA DHE KAMIONA, AUTOBUSA DHE TRAILER TE PRODHUAR NGA 1988 - 2014
PROGRAMI ME I FUNDIT

Kjo paketė vjen me software qė mundėson pėrdorim me mbi 4000 lloje automjetesh, 48 Marka. Funksionon me laptop apo ndonjė PC. Lidhja me pajisjen behet nga USB ose Bluetooth. Ajo ėshtė e lehtė pėr tė vepruar dhe pėrdorur.. Instalimi i programit behet nga ne.


FUNKSIONET
-Diagnozė specifike -Scan funksion
-komunikimi -EOBD/OBDII
- Aktivizimi I Komponenteve te automjetit.
-Multifunksionale si – ECU paketes Qendrore, mbyllje qendrore, shasi, Dritat, etj Navigation
Serial-Systems
Rregullimet-ECU Kodimi / Parametri / Komponenti Konfigurimi
- Kodim Diesel Injector, -TPMS
- Menaxhimi I motoreve Petrol & Diesel, -Ignition
-Climatronic , SRS, ABS
-Reset Service dhe rishkruhet intervali -Frena dore-elektronike Airbag-
-DPF rigjenerim tė dhėnat e pėrshtatjes rishkruhet FAP etj -Immobilizer -Instrumentet e kroskotit
-Comfort sistemit -Gear-box etj -Live te dhėna (grafikėt dhe ruajtjes sė tė dhėnave tė gjalla)
Nė serialin e mėposhtme:
-Lexohet dhe fshihet kodet e gabuara -Leximi i tė dhėnave LIVE -Programim -Scan funksion
-Plotėsisht nė pėrputhje me standardin eOBD / OBDII


Nese ti paguan 13000lekė do te marresh ;
1. Paisja me fishen obd2 qe lidhet me afersisht 80% te makinave
2. Instalimi i programit ne Kompjuterin apo Laptopin tuaj
3. Fishe USB qe lidhe pajisjen me kompjuterin tuaj

*Nese paguan edhe 30euro me shume do te marresh NJE SET me fishe per autoveturat. Ne menyre qe te lidhen te gjithe llojet e makinave.
*Nese paguan edhe 60euro me shume do te marresh NJE SET me fishe per kamiona.


KONTAKTO ne orion.dido01@gmail.com ose ne nr e telefonit 0682594280.


Cel. : 0682594280.