PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, tender Oferta per blerje: Batanije DopioHR Islamic Relief Worldwide
24.11.2016, 14:03
Fondacioni “Islamic Relief Worldwide” e ka zanafillėn nė Shqipėri ne vitin 1991. Islamic Relief- Albania office ėshtė rregjistruar si njė organizatė ndėrkombėtare nė Shqipėri me vendim gjykate nr. 44 me 14 Korrik 1994. Aktualisht Fondacioni operon nė rrethet Shkodėr e Tiranė dhe ne qytetin e Pogradecit dhe atė tė Lushnjes me projekte te ndryshme zhvillimore nė sektorėt e edukimit, infrastrukturės, rritjes sė kapaciteteve, mbrojtjes dhe promovimit tė tė drejtave tė njeriut, shėndetėsisė dhe nė projekte sezonale si Kurbani dhe Ramazani.


Ftesė pėr Ofertė
Tirana mė 24.11.2016

Fondacioni Islamic Relief- Albania Office ka hapur ftesėn pėr ofertė me objekt:

Blerje Batanije dopjo 210 Cope me cilesit si me poshtė:

Lloj: Batanije Dopio


Dimensionet - 195 cm x 230 cm


Pesha - minimumi 3.500 g


Perberja - minimum Cotton 30%


Gjerėsia - minimumi 10 mm


Ngjyra/Design: pa preference


Shenim: Fondi limit do t'ju komunikohet bizneseve/personave te interesuar ne momentin e dorezimit te ofertes. Cmimet kerkohen per blerje me shumice.


Oferta juaj duhet tė jetė nė njė zarf tė mbyllur dhe tė vulosur dhe duhet dėrguar nė adresėn:

Adresa: Laprake, rruga e Durrėsit, Blloku Gintash, pall E, kati i II, ap 8, Tirana ose mund ta dergoni ne posten elektronike: info@islamicrelief.al

Afati i fundit pėr dorėzimin e ofertave ėshtė mė datėn 01.12.2016.

Pėr ēdo pyetje ju lutem mos hezitoni t’i adresoni nė: info@islamicrelief.al ose te kontaktoni ne:

Tel. : +355 42413990,