PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, Ftesė pėr Ofertė me objekt per blerje DRU ZJARRIHR Islamic Relief Worldwide
07.12.2016, 23:41
Fondacioni “Islamic Relief Worldwide” e ka zanafillėn nė Shqipėri ne vitin 1991. Islamic Relief- Albania office ėshtė rregjistruar si njė organizatė ndėrkombėtare nė Shqipėri me vendim gjykate nr. 44 me 14 Korrik 1994. Aktualisht Fondacioni operon nė rrethet Shkodėr e Tiranė dhe ne qytetin e Pogradecit dhe atė tė Lushnjes me projekte te ndryshme zhvillimore nė sektorėt e edukimit, infrastrukturės, rritjes sė kapaciteteve, mbrojtjes dhe promovimit tė tė drejtave tė njeriut, shėndetėsisė dhe nė projekte sezonale si Kurbani dhe Ramazani.


Ftesė pėr Ofertė

Tirana mė 24.11.2016

Fondacioni Islamic Relief- Albania Office ka hapur ftesėn pėr ofertė me objekt:


Blerje: DRU ZJARRI

Specifikimet Teknike: Dru ahu te trasha dhe me gjatesi nga 28-35 cm.

Ne oferten tuaj duhet te jete e perfeshire:

1. Cmimi ekonomik per kg ose m3 dru + tvsh.
2. Cmimi per kg ose m3 dru duke perfshire transportin

Shenim: Drute duhet te ofrohen gati per tu perdorur ne sobe.


Oferta juaj duhet tė jetė nė njė zarf tė mbyllur dhe tė vulosur dhe duhet dėrguar nė adresėn:

Adresa: Laprake, rruga e Durrėsit, Blloku Gintash, pall E, kati i II, ap 8, Tirana

Afati i fundit pėr dorėzimin e ofertave ėshtė mė datėn 12/12/2016.

Pėr ēdo pyetje ju lutem mos hezitoni t’i adresoni nė: info@islamicrelief.al ose te kontaktoni ne:

Tel. : +355 42413190,