PDA

Trego pamjen e plotė tė : Durres, SHES AMPLIFIKATOR PER MUZIK, SHUM TE FUQISHEM Viti 2013, 20.000 Lekedeti ri
27.12.2019, 10:56
SUPER OKAZION SHES AMPLIFIKATOR SHUM TE FUQISHEM PER MAKINA DHE PER RESTORANTE E LOKALE COMPLET ME GJITH FISHAT.CMIMI 200 MIJ LEK TE VJETRA. TE DYJA. PER ME SHUM NA KONTAKTONI NE CEL:0696599893. DO NGELENI SHUM TE KENAQUR, JAN TE SJELLA NGA GJERMANIA.NE GJENDJE SHUM TE MIR PUNE . VENDODHJA NE DURRES.

Cel. : 0696599893