PDA

Trego pamjen e plotė tė : WwW.HuMoRi.NeTHuMoRiSTi
08.03.2005, 09:18
Forumi Rinor Shqiptar

Nje forum i ri shqiptar ku rinia shqiptare kuvendon mbi materiale te ndryshme shoqerore, aktuale, rinore, politike, sporti, virtualiteti etj etj etj per me teper vleresojeni ju vete

Nga ana teknike mund te them qe eshte nje nga forumet me te mira shqiptare te dizenjuara deri me sot, dhe nga ana e perdorimit eshte shume i lehte per me teper vizitoni adresen!

www.humori.net (http://www.humori.net/) www.humori.net (http://www.humori.net/) www.humori.net (http://www.humori.net/) www.humori.net (http://www.humori.net/)

Me Respekt
Webmasteri


http://www.humori.net/images/tech/logo.gifhttp://www.humori.net/images/tech/right.gif