PDA

Trego pamjen e plotė tė : WwW.Chatistat.orgHuMoRiSTi
08.03.2005, 09:14
Miredita

Kjo faqe eshte per dashamirasit e virtualitetit ne te do te gjeni shume scripte, addonse te ndryshem dhe cdo lloj pogrami qe permban mbi chatin nje nga faqet me te medhaja dhe menyra me e lehte per te hyre ne chat jane adresat www.chatistat.org (http://www.chatistat.org) dhe www.chatistat.net (http://www.chatistat.net) keto dy faqe jane hapur kastile per te dashuruarit e chatit dhe virtualitetit me shume njohuri nga te gjitha anet dhe shume gjera interesante per me teper vizitoni www.chatistat.org (http://www.chatistat.org) dhe www.chatistat.net (http://www.chatistat.net)