PDA

Trego pamjen e plotė tė : WwW.HuMoRi.CoMHuMoRiSTi
08.03.2005, 09:11
Mireditani

Te dashur vizitore ndryshe nga webet e tjere vendosem te benim dicka humoristike qe te defrejme sadopak gjithe shqiptaret kudo qe ndodhen ne diaspore!

Ne kete faqe do te gjeni barcaletat me te fundit, video humoristike, gjeagjeza, aforizma, foto qesharake, humor i pafundem, poezi humoristike, tregime humoristike etj etj per me te teper na vizitoni dhe ju lutem gjithashtu lini komentimet tuaja mbi kete faqe!

Vota juaj ndihmon dhe na jep me shume kurajo ne punen tone te nisur ju falenderojme per cdo vizite te tuajen.

Me Respekt
Webmasteri
www.humori.com (http://www.humori.com/)
http://shqiperia.humori.net/logo1.PNG