PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes Kapake Celesi Vw Me 3 Butona 1.500 Lekeenzo1
30.04.2017, 17:34
Shes kapake celesi Vw Audi Seat Skoda me 3 butona.Kapaket jane te rinj dhe i bleva per makinen time.Perfshihet edhe stema qe shihni ne foto. Cmimi 1500 lek (te rinj) i pa diskutushem.
/

http://i1011.photobucket.com/albums/af239/klitoni/DSC_0019.jpg
http://i1011.photobucket.com/albums/af239/klitoni/DSC_0018.jpg