PDA

Trego pamjen e plotė tė : Durres, OKAZION SHES SKUTER ELEKTRIK Viti 2013, 50.000 Lekedeti ri
27.12.2019, 11:48
Ngjyra.....: e zeze
KM.........: 50

OKAZION SHES SKUTER ELEKTIK MODELI "LE STAGIONI"NE GJENDJE PERFEKTE.ME SEDILJE LEKUR PURO DHE ME BATERI TE KARIKUSHME PA PEDALE .IDEALE PER JETEN NE QYTET PER TE SHMANGUR TRAFIKUN.I CMIMI ESHTE 500 MIJ LEK TE VJETRA .BICIKLETA ESHTE PERFEKTE.PER CONTAKTIME NE NUMRAT : 0696599893 SKUTERI ELEKTRIK NUK DO PATENT. ESHTE SHUM ITHJESHT PER TU PERDORUR.DO ZGJIDHI SHUM PROBLEME TUAJ.NXITONI.

Tel. : 0696599893