PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes Pjese kembimi te te gjitha llojeve (Yrshek)NESRET
13.08.2017, 08:36
​​Zona/Rruga : YrshekPjese kembimi te te gjitha llojeve ...Te gjitha vitet e prodhimit ....oJu sherbejm edhe ne adrese ...Mbajm pergjegjesi per pjesen e prishur ....Gjithashtu japim garanci per te.Marrim dhe makina te perdorura per pjese kembimi
0682414112