PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, ofroj Zhbllokim i MMI per Audi(video/tv edhe ne levizje) 3.000 Lekeenzo1
21.08.2017, 12:28
Per arsye sigurie sistemi MMI tek Audi nuk te lejon qe te shikosh video kur makina eshte ne levizje.
Zhbllokim i sistemit MMI 2G dhe 3G per te gjithe modelet Audi ne menyre qe te shikosh video/tv edhe kur je duke ecur
Cdo gje behet me kompjuter pa cmontuar asgje
https://www.youtube.com/watch?v=bQdM5sNZzDQ