PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes HITACHI HD PROJEKTOR 300 Eurodingo
11.04.2017, 06:11
SHES PROJEKTOR HITACHI CP PROJEKTOR,BASHKE ME AKSESORET (KONEKTORET E USHQIMIT AC , I LIDHJES ME KOMPJUTERIN VGA ,TELEKOMANDA DHE MANUALET E PERDORIMIT). CMIMI 300 EURO.
I PAPERDORUR,I PA PERDORUR.
CEL:0683121334

Cel. : 0683121334