• Tirane, ofroj vend pune Shitese ne dyqan Turk

[FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot]“Tirana Ring Center” është Qendra më e re Polifunksionale në Tiranë, me siperfaqe totale ndërtimi prej 55.000 m2, më e madhe brenda qytetit, me një shumëllojshmeri shërbimesh duke përfshire një Qendër Tregëtare me më shumë se 70 Marka Ndërkombëtare, Hipermarket, Restorant Panoramik, Spa, Fitness, Ambjente argëtimi për fëmijë, Pistë Patinazhi, Kinema 5D dhe 7D, Zyra bashkëkohore dhe Apartamente të ndërtuara sipas Standarteve Europiane duke përdorur tekonologji Inovative.[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]Qendra Tregëtare TRC për llogari të klientit të saj “Kompani Turke”, i cili operon në fushën e shitjeve të veshjeve per femije,kërkon: Shitëse.[/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT]

[FONT=&quot]
[/FONT]

[FONT=&quot]Detyrat dhe përgjegjësitë:[/FONT]
· [FONT=&quot]Komunikimi profesional me klientët dhe të kujdeset për t’i ofruar shërbimin e duhur.[/FONT]
· [FONT=&quot]Të kujdeset për paraqitjen dhe vendosjen e mallit në dyqan dhe të mirëmbajë ambjentin. [/FONT]
· [FONT=&quot]Të qëndrojë e informuar në lidhje me nivelin e stokut te dyqanit.[/FONT]
· [FONT=&quot]Të raportojë rezultatet e shitjeve tek përgjegjësit e saj me qëllim analizimin e shitjeve.[/FONT]
· [FONT=&quot]Të realizojë me profesionalizëm detyrat e përditshme në dyqan.[/FONT]
· [FONT=&quot]Të asistojë në organizimin e promocioneve në dyqan.[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]Kriteret që duhet të plotësojë: [/FONT]
· [FONT=&quot]Njohuri të mira të gjuhës Turke, gjuhët e tjera përbëjnë avantazh.[/FONT]
· [FONT=&quot]Eksperiencë në fushën e shitjeve më shumë se 2 vjet.[/FONT]
· [FONT=&quot]Aftësi të shkëlqyera komunikimi[/FONT]
· [FONT=&quot]Njohuri të mira kompjuterike[/FONT]
· [FONT=&quot]Aftësi të mira organizative dhe pune ne grup.[/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT]

[FONT=&quot]Për të aplikuar për këtë mundësi punësimi, ju lutemi dërgoni CV-në tuaj te shoqëruar me Foto në adresën e e-mail-it: [/FONT][FONT="]hr@ring.al[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]
Ju do të kontaktoheni vetëm në qoftë se CV-ja juaj ploteson kriteret kualifikuese te siperpermendura.
[/FONT]
[FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT]

[FONT=&quot]www.ring.al[/FONT]
[FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT]

[FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT]

Tel. : 00355 (4) 4504251
 


Apply
Back
Top