PDA

Trego pamjen e plotė tė : Shes - Panele Diellore



Panele Diellore - TR
20.01.2017, 09:40
Shes - Panele diellore per uje te ngrohte sanitar 160, 200 dhe 250 litra.
Bejme montimin e tyre ne tarace ose cati.
Prodhim Grek.


Magazina Qendrore: Rr. Siri Kodra, Ish-Frigoriferi, Tirane.
e-mail: eurosol-al@outlook.com

Cel. : +355 68 2048301