PDA

Trego pamjen e plotė tė : AlbSeriale - Seriale me titra shqipDamdum
17.07.2014, 22:15
Serialet mė tė fundit, tė titruara nė shqip, i gjeni falas tek AlbSeriale.weebly.com.

Seriale si: The Simpsons, How I Met Your Mother, Nikita, Band of Brothers, V, etj. mund tė shikohen dhe shkarkohen falas.

Pėr mė shumė, vizitoni:AlbSeriale (http://albseriale.weebly.com)