PDA

Trego pamjen e plotė tė : MESONI ANGLISHT, GJERMANISHT, ITALISHT etj NGA SHTEPIA JUAJ!Gjuha Ime
18.06.2014, 12:20
MESONI ANGLISHT, GJERMANISHT, ITALISHT etj NGA SHTEPIA JUAJ!
Zgjidhja mė e mirė teknologjike me bazė tė mėsuarit tė gjuhėve tė botės.

“My Language” ėshtė i pėrkushtuar pėr tė ndryshuar mėnyrėn se si bota mėson . Kompani inovative me teknologji tė kohės sė fundit pėr tė mėsuar cdo gjuhė nga rehatia e shtėpisė suaj, shkrim-leximit dhe pėrpunimit tė mendjes. Kėto zgjidhje te kompanisė janė pėrdorur nga mijėra student e nxėnės tė shkollave, bizneseve, organizatave qeveritare dhe miliona individėve rreth botės . E themeluar nė vitin 1985 , “My Language” pionere nė pėrdorimin e software-ve interaktive pėr tė pėrshpejtuar mėsimin e gjuhės . Sot kompania ofron kurse nė 22 gjuhė , nga mė tė folurat mė sė shpeshti ( tė tilla si Anglisht, Spanjisht, Italisht, Gjermanisht, Frengjisht, Mandarin Chinese etj.) deri nė gjuhė mė pak tė shquara (duke pėrfshirė gjuhėn irlandeze , suedisht dhe tagalog).

Kompania ėshtė themeluar nė vitin 1985 nė besimet thelbėsore se tė mėsuarit pėr tė folur njė gjuhė duhet tė jetė njė proces i natyrshėm dhe i pavetėdijshėm , dhe me kėtė teknologji interaktive mund tė aktivizoni metodėn “My Language” pėr personat e ēdo moshe . Qė nga viti 2014, “My Language” e ka zgjeruar pėrtej gjuhės dhe mė thellė nė arsim, teknologji dhe kudo.
Tashme mund te mesoni cdo gjuhe te botes nga rehatia e shtepise tuaj. Mjafton te instaloni kete software (program) qe kompania jone ofron. Programi eshte I perbere nga 5 nivele dhe cdo nivel kushton 1.990 lek.


TASHME JU MUND T’I PERFITONI TE PESTE NIVELET PER VETEM 4.990 lek.


Ne fund te nivelit te peste ju do te jeni te afte te komunikoni nje gjuhe te huaj me te njejten shkathtesi e dinamizem sa banoret e vete shtetit perkates.

Per te aplikuar kete oferte, ose per cdo lloj informacioni ne lidhje me ne jeni te mirepritur te kontaktoni ne kete numer telefoni:

+355 692443572