PDA

Trego pamjen e plotė tė : Babagjyshi.com



nokus
23.03.2014, 20:40
Pershendetje te gjithve!
Eshte hedhur online http://www.babagjyshi.com website per mbledhje fondesh online me nje platform crowdfunding. Mund te publikohen projekte nga me te ndryshmet: projekte arti, ndihma financiare per shendetin, udhetime etj. eshte akoma ne perpumim e siper. Kam vendosur disa projekte demo per te dhene nje ide. Mirepres cdo keshille dhe sugjerim tuajin si edhe ndonje bashkpunim nese deshironi. website eshte pa qellim perfitimi. cdo komision qe do ngelet do dhurohet per projektet me te mira. Nqse deshironi mund te publikoni projektet tuaja. Faleminderit