PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes pajisje Sony aktiv Sub Woofer 7500 LekAlbert79
14.03.2023, 13:19
Te perdoruara ne ambjent shtepie , per filma dhe muzike , asnjehere per biznes.


WORK STUDIO 50 65W passive X 4 ( 18000 LEK ) SHITUR
SONY STR-DB790 X 1 ( 12000 LEK ) bashke me telekomande. SHITUR
Sony Active 200W Sub Woofer SA-WMS835 X 1 (9500 LEK )

Cel. : 0692630004