PDA

Trego pamjen e plotė tė : Marketing Online ne kohe rekord !dritancela
11.03.2014, 15:33
Jemi nje kompani e vogel dhe me nje staf te perkushtuar. Nertojme faqe interneti si dhe planifikojme marketingun online per biznesin tuaj.
Me nje eksperience te gjate ne fushen e webit dhe reklamave ofrojme cilesi dhe sherbim te shpejte.

Mbi 50 kompani te ndryshme shqiptare dhe te sukseshme kane fituar besimin tone per te ndertuar marketingun e tyre.

Ju mirepresim !