PDA

Trego pamjen e plotė tė : Radio Televizioni i Kosoves Rtk liveNinMino
16.02.2014, 01:51
Per te pare Rtk live dhe per te mesuar mbi te rejat e fundit te ndodhive qe ndodhin ne Kosove, Shqiperi, rajon e mbare boten ju ofrojme mundesine qe te gjitha keto ti keni gratis online vetem ne nje nga faqet me te fuqishme shqiptare ne internet per me teper vazhdoni ne linkun perkates dhe infomohuni tani.

Vazhdoni ketu per me teper:http://www.kosovasot.org/rtk-live-shikoni-live-24-ore-transmetim/