PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tv Shqip LiveNinMino
16.02.2014, 01:45
Zgjidhni televizionin tuaj te preferuar dhe shikojeni ate live ne internet tani!

Nje nga televizionet me te ndjekura ne Shqiperi ku sinjali i te cilit shtrihet ne mbare trojet Shqiptare dhe me ane te platformes Digitalb sinjali i tij shtrihet ne mbare kontinentin Europian dhe ne te gjithe kontinentin e Amerikes se Veriut.
Ka qene televizioni i pare ne Shqiperi i cili ka sjellur teknologjine HD ne daten 10 maj 2009, perkatesisht ne finalen e edicionit “Top Fest” 6. Qe pre fillimit te transmetimeve nga ky televizion vihej re nje larmi programesh te te gjitha moshave, duke filluar qe nga emisionet per femije e deri tek debatet politike. Per te ndjekur cdo lajm emision dhe te re nga Top Channel ju mund te vizitoni faqen zyrtare te Top Channel.

TVKLAN

Televizioni Klan eshte nje nga kanalet televizive private dhe me te medhenjte ne Shqiperi. TVKLAN eshte themeluar ne vitin 1997 dhe u licensua nga Keshilli Kombetar i Radios dhe Televizionit, si nje nga kanalet e pare kombetare dhe privat ne territorin e Shqiperise gjate vitit 2001.
Televizioni KLAN arrin te mbuloje afersisht 80% te territorit Shqiptar qe nenkupton rreth 90% te popullsise shqiptare. Per te mesuar me shume mbi Televizionin KLAN ju mund te shkoni ne faqen zyrtare dhe te informoheni mbi cdo te re nga TVKLAN.

Per me shume vazhdoni ketu:http://www.topchannel.org/tv-shqip-live-shiko-tani-tv-shqip-live-online/