PDA

Trego pamjen e plotė tė : www.juergenschreier.de - Udhetime ne Shqiperijurgen
10.12.2004, 15:48
Jürgen Schreier ėshtė njė gjerman qė ka udhėtuar shpesh nė Shqiperi. Me fotografitė dhe raportet e tij tė udhėtimit nė vendin tonė, ka dhėne njė kontribut tė vlefshėm nė ngritjen e imazhit tė Shqipėrisė nė Gjermani.

www.juergenschreier.de (http://www.juergenschreier.de)