PDA

Trego pamjen e plotė tė : www.illyria.deeni
01.12.2004, 13:42
Illyria (http://www.illyria.de) ėshtė njė nga shoqatat studentore shqiptare mė aktive nė Gjermani. Ajo ka iniciuar gjatė 7 viteteve tė aktivitetit tė saj njė numėr tė madh projektesh ndėr tė cilat ishte dhe nė vitin e fundit krijimi i Rrjetit Intenacional tė Shoqatave Studentore Shqiptare Albstudent (http://www.albstudent.net)

Mė shume pėr "Illyria" mund tė gjeni tek faqja www.illyria.de (http://www.illyria.de)