PDA

Trego pamjen e plotė tė : AL, kėrkoj Shites/teknik per instalime/sherbimeBDSL
03.02.2006, 14:28
lloji i njoftimit. : kėrkoj

Shteti............: AL,

Shume shpejt do te hapim nje zyre ne Shqiperi/Kosove dhe nese do te mundemi dhe ne Maqedoni.
Do te ju isha teper mirenjohes nese jeni te interesuar per te keto pozicione te na shkruani ose telefononi.

Nuk kerkohet eksperience pune sesa kerkohet njohuri te pergjithshme, aftesi per te komunikuar pa ndrojtje, dhe deshire per te bere ate qe ben sa me mire te jete e mundur.

Duke qene se eshte si faze fillestare do te ju lutesha aplikuesve qe ne rast se nuk njoftohen nga ne do te thote qe aplikimi i tyre per momentin nuk ka qene i suksesshem, por CV e tyre do te ruhet ne DataBase ne rast se do ta vleresojme si te vlefshem.

Ne nje te ardhme te afert aplikuesit do te mund te punojne nga shtepia.

Puna konsiston ne reklamimin e sherbimeve te kompanise sone dhe shitjen e produkteve apo zgjidhjeve te ndryshme. Paga do te jete fikse , dhe per cdo shitje te mundshme ju do te perfitonin nga 5-12% te vleres se produktit apo sherbimit.

Nese kerkoni informacion te metejshem ju lutemi nga kontaktoni ne detajet si me poshte.

Ju uroj fundjave te kendshme,
TD

bdsl@fsmail.net