PDA

Trego pamjen e plotė tė : prezantoni faqen tuaj! + Shkembime Banner + Projekti rrjetaRezi
05.01.2018, 22:33
Jepni njė pėrshkrim tė shkurtėr mbi pėrmbajtjen e faqes tuaj.

Mos harroni tė jepni linkun e faqes, me qėllim qė lexuesi vetėm ta klikoj atė
p.sh:

www.njoftime.com (http://www.njoftime.com/)

ju mund te vendosni edhe logon tuaj p.sh:


http://www.njoftime.com/images/misc/shitblerje_njoftime.gif (http://www.njoftime.com/)

-------------------------------------------------------------
Ne lidhje me:
Shkembime Banner + Projekti "rrjeta"

Kėtu gjeni spotet dhe kodet pėr projektin rrjeta! -> shkėmbe banner + lidhu!<!-- Fillimi i Programit te Partneritetit - Ju lutemi te mos ndryshoni parametrat e ketij Hyperlinku -->
<a href="http://www.njoftime.com" target="_blank">
<img src="http://www.njoftime.com/images/misc/njoftime_logo.gif" border="0" alt="Oferta dhe Shitblerje"

width="179" height="49"></a><br>
<!-- Fundi i Programit te Partneritetit -->
http://www.njoftime.com/images/misc/njoftime_logo.gif (http://www.njoftime.com)


<!-- Fillimi i Programit te Partneritetit - Ju lutemi te mos ndryshoni parametrat e ketij Hyperlinku -->
<a href="http://www.njoftime.com" target="_blank">
<img src="http://www.njoftime.com/images/misc/kerko_njoftime_oferta.gif" border="0" alt="Oferta dhe Shitblerje"

width="468" height="60"></a><br>
<!-- Fundi i Programit te Partneritetit -->
http://www.njoftime.com/images/misc/kerko_njoftime_oferta.gif (http://www.njoftime.com)


<!-- Fillimi i Programit te Partneritetit - Ju lutemi te mos ndryshoni parametrat e ketij Hyperlinku -->
<a href="http://www.njoftime.com" target="_blank">
<img src="http://www.njoftime.com/njoftime.gif" border="0" alt="Oferta dhe Shitblerje"

width="190" height="110"></a><br>
<!-- Fundi i Programit te Partneritetit -->
http://www.njoftime.com/njoftime.gif (http://www.njoftime.com)<!-- Fillimi i Programit te Partneritetit - Ju lutemi te mos ndryshoni parametrat e ketij Hyperlinku -->
<a href="http://www.njoftime.com" target="_blank">
<img src="http://www.njoftime.com/njoftime_animation.gif" border="0" alt="Oferta dhe Shitblerje"

width="190" height="49"></a><br>
<!-- Fundi i Programit te Partneritetit -->
http://www.njoftime.com/njoftime_animation.gif (http://www.njoftime.com)