• Kerkojme Perfaqesues/e Shitjesh

Umica Holding
Një kompani e shëndetshme .. një Familje .. një pasion për Esencat Natyrale ..
.. gjithcka në mënyrë rigoroze MADE IN ITALY
Umica Holding s.r.l. vepron për më shumë se 12 vjet në prodhimin e esencave natyrale, në lidhje të ngushtë me shtëpitë më të famshme të modës në mbarë botën.
E fortë në pasionin e saj dhe profesionalizmin në industri, kohët e fundit ka hapur tregun e saj edhe në Network Marketing, për të hyrë në të gjitha shtëpitë me cilësinë më të lartë Natyrale të parfumeve dhe Kozmetikës natyrale, duke ofruar një Kursim të madh dhe një mundësi fantastike Vetë-punësimi.
Umica Holding s.r.l. lindi nga bashkimi i Umica Esenc (prodhues essencash) dhe e Umica Parfum (tregëtuese aromash) dhe kështu përmbledh ne vetvete të gjitha produktet natyrale ( parfume, kozmetik, sapun, shampoo, detergjent etj…) dhe origjinale Umica të vëna ne treg.

UMICA JU OFRON
• Produkte të cilësisë më të lartë, të gjitha natyrale, pa substanca kimike dhe/ose shtesa të tjera të çfarëdo lloji.
• Paport i shkëlqyer cilësi/cmim
• Mostra të shumta dhe mundësi të gjerë zgjedhje për çdo lloj produkti.
• Mbështetje nga kompania përmes kurseve dhe konferencave online.
• Hapësirë të gjerë të fitimit mbi shitjet e drejtpërdrejta.
• Oferta të vazhdueshme dhe konteste ndërmarjesh
• Plan Marketingu me i miri në botë.
• Diferencime sipas strukturës së biznesit
• 9% të ndarjeve te kompanise për të gjithë menaxherët.
•Bonus makinë.
•Siguracione.
•Bonus i Trembedhjetë.
•Bonus Udhëtim.
Produktet UMICA janë TE GARANTUARA dhe TE GJITHA TE CERTEFIKUARA
Për të mundësuar që të punojnë menjëherë në maksimum me Umica Parfum Albania, ne ofrojmë FALAS për të gjithë bashkëpunetorët e EKIPIT tonë:
- Website-in e personalizuar, për të ndihmuar në njohjen e produkteve dhe aktivitetetit Umica, e mirë për t'u shfrytëzuar përmes Facebook dhe rrjete të tjera sociale;
Nëse edhe ty do të pëlqente të ishe pjesë e EKIPIT Umica Parfum, na kontakto tani..
Email: al.umica@yahoo.com
Web: www.umicalavoro.it/al
 


Apply
Back
Top