PDA

Trego pamjen e plotė tė : Mjete lundrimi & MarinaPages : [1] 2

 1. Tirane, shes Jetski 2.700 Euro
 2. Kurbin, shes motoskaf Johnson J25DEL Viti 1989, 3.200
 3. Tirane, shes PANTON Viti 2017, 186 Euro
 4. Tirane, shes motoskaf RIO 500 Cabin Viti 1996, 6900 Euro
 5. Durres, shes varke Bark viti 2013
 6. Malesi e Madhe, shes Johnson 175 OceanRunner V6 Viti 1999, 1.500 Euro
 7. Tirane, shes gomone 650 Euro
 8. Vlore, shes gomone SOLEMAR Viti 2011, 70.000 Euro
 9. Shkoder, Varkė peshkim nė gjendje shumė tė mirė,me dokumenta tė rregullta,pėrfshin motorrin rrejeta dhe disa vegla tė tjera 4000 €
 10. Tirane, shes gomone 3.000 Euro
 11. Skaf MARINER 6.6mX2.4m, Shitet ose Ndrim OKAZION
 12. Tirane, shes gomone Yamaha 15 2.500 Euro
 13. Durres, okazion gomone Novurania 1.500 Euro
 14. Tirane, shes motoskaf Marlin 7.5 m Viti 2008, 22.000 Euro
 15. Vlore, okazion mjet peshkimi Fluge Viti 1983, 12.000 Euro
 16. Vlore, shes motor Mercury 450 Euro
 17. Lezhe, shes motoskaf sport Viti 2001, 1 Euro
 18. Tirane, shes Jetski YAMAHA -VX-Sport Limited Edition 2008-2008
 19. Tirane, shes motoskaf SEARAY Viti 1996, 12.000 Euro
 20. Durres, shes motoskaf RIO 540 CABIN Viti 2001, 4.800 Euro
 21. Marine.al / Lekure per tapiceri skafi,
 22. Durres, shes motoskaf Trevisio 6500 Viti 1997, 2.000 Euro
 23. Silikon Marine
 24. Durres, shes gomone 3m Viti 2015, 600 Euro
 25. Prizren, shes Jaht sportiv Kopaqke ---Nike 30 Euro
 26. Fier, shes gomone QUICK SILVER Viti 2007, 1.100 Euro
 27. Kavaje, shes Merkuri SKAF 3.500 Euro
 28. Sarande, shes Jetski Skaf Sport Model Bell Marine 9.500 Euro
 29. Durres, shes Yacht /skaf fly bridge Viti 1990, 73.000 Euro
 30. M marine - shitet gomone 4.5 metra me motorr 25 cv
 31. Okazioooon Shitet ose nderrohet skaf Molinari me dhome.
 32. Tirane, shes 2 kostume zhytjeje te markes Tribord, i ri (i pa perdorur dhe me ambalazhin e shitjes) 35 euro
 33. Tirane, shes motoskaf MERCURY
 34. Vlore, okazion mjet peshkimi Ford anglez Viti 1988
 35. Vlore, shes varke 650 Euro
 36. Durres, shes motoskaf MERCURY Viti 2000, 500.000 Leke
 37. Tirane, shes gomone Evinrude 20 hp, 1.300 Euro
 38. Durres, shes gomone 3.000 Euro
 39. Lezhe, shes motoskaf sport Viti 2001
 40. Pogradec, shes motor Viti 2004, 650
 41. Marine.al, Ofroj Rezine Epokside
 42. Tirane, shes motoskaf 9.000 Euro
 43. Tirane, shes gomone BAT 4.85m 2.500 Euro
 44. Durres, Filtra dhe pjese kembimi per motorre 4-kohesh, Filtra per mercury verado 300 HP
 45. Ngjites, Riparues, Korigjues profesional Drru - Kompesate Marine -Vetrorezine
 46. Kavo per leva komandimi skafi, Gazi , Kopluni.
 47. Zink Per timone, Akse, Pompa uji Motorri, Timoneri hidraulike
 48. Durres, ofroj Aksesore dhe Pjese Kembimi Per mjete Lundruese
 49. Pompa aspirimi benzine, tub gome dhe spina per lidhjen e serbatorit .
 50. Boje Antivegjetative, Cecchi, NAUTILUS Self Polishing, Veneziani Rafaello dhe STOPPANI