PDA

Trego pamjen e plotė tė : Biznese & ShėrbimePages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 [71] 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89

 1. Tirane, - Sherbime IT Konfigurime + Mirembajtje
 2. agjencia me e re Shqiptare qe promovon dhe shet/blen, jep/merr me qera per ju pronat tuaja
 3. Imobiliare
 4. Servis, Mirembajtje dhe Asistence 24 ore, per Kondicionere, Aspiratore, Rekuperatore, Konstruksione Metalike dhe ne Mobileri
 5. Tirane, - Qender Kursesh
 6. Tirane - Kontabilist
 7. Shkoder, - Kontabilist i Miratuar
 8. Tirane, - larje tapicerie makine,divane,kende,sherbim taxi
 9. Ofrojme sherbime ne mbajtjen e dokumentacionit ligjor
 10. Tirane, ofrojm Punime Guri
 11. Tirane, Ofrojme Leads
 12. Rivleresoni me Vleren e Tregut Pasurine e Paluajtshme
 13. Sherbime IT + Sisteme te ndryshme
 14. Tirane, ofrohet Zhbllokime Banjo, pileta, puseta
 15. Tirane, - Website pėr biznesin tuaj
 16. Shqiperi, - Ofroj sherbime dhe instalime ne fushen kompjuterike
 17. Tirane, ofrohet Mbajtje kontabiliteti & Deklarime
 18. Sherbime hidraulike
 19. Jap me qera deshimine e aftesise profesionale DAP per Pergjegjesin Teknik
 20. Sherbime Financiare, Konsulence Financiare
 21. BILLION EMPLOY - ndermjetesim per pune ne fusha te ndryshme
 22. Vlore, - SHERBIME FINANCIARE
 23. Vlore, KREDI E SHPEJT PA KOLATERAL PER INDIVID TE PA SIGUAR PER BIZNESE DHE AGRO
 24. Tirane, - Detektive private
 25. Tirane, Ofroj sherbime elektrike dhe hidraulike.
 26. SHITEN: 1 PLAYSTATION 4, + 1 TV 50 polsh (4k) + BANAK PLAYSTATION
 27. Tirane, Ofroj Transport Mallrash dhe Ndihme ngarkim-shkarkim
 28. Tirane, - pastrim larje divane tapete tapiceri makine
 29. Lushnje, - DYQAN + GARAZH ME QERA NE LUSHNJE
 30. Kruje, - Minibar i Levizshem
 31. Legal Master
 32. Tirane, ofrohen sherbime elektrike (projektim , zbatim , mbikqyrje-kolaudim)
 33. Tirane, Bejme punime druri, elektrike, hidraulike, saldime
 34. Tirane, ofrohet mbajtje dokumentacioni per biznese
 35. Tirane, ofrojme perkthime nga spanjisht-shqip dhe rusisht shqip
 36. Tirane, - SHERBIME DEZINFEKTIMI KUNDER COVID-19
 37. Tirane, - Konsulence & Sherbime Juridike
 38. Tirane, ofroj Perkthime ne gjuhen italiane dhe angleze
 39. Tirane, Sherbim Juridik
 40. Tirane, -
 41. Durres, ofrojme Tenda Dielli ,Tenda Kamioni, Tenda Pergola Printime ne Baner dhe Adeziv
 42. Tirane, - Ofroj shėrbime financiare dhe fiskale
 43. Tirane, Studjo Kontabiliteti Ofron shėrbime Financiare nė ndihmė tė biznesit tuaj
 44. 𝗦𝗦𝗗 Distributor Zyrtar i 𝗗𝗔𝗛𝗨𝗔 𝗧𝗘𝗖𝗛𝗡𝗢𝗟𝗢𝗚𝗬 prezanton kamerėn termike pėr matjen e Temperaturės sė trupit.
 45. Tirane, - Sherbime ne Prokurimet Publike
 46. Tiranė, ofroj hartim kontrate pune
 47. Tirane, ofrohet konsulencė ligjore dhe financiare
 48. Tirane, - Servis Autoexpert ofron sherbime ne fushen e automotivit
 49. Projekte per mbrojtjen nga zjarri/ plan evakuimin dhe relacionin teknik.
 50. Kamera Sigurie