PDA

Trego pamjen e plotė tė : Biznese & ShėrbimePages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 [70] 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89

 1. Tirane, - Studio Projektimi dhe Vleresim i Pasurive te Paluajtshme
 2. Tirane, - Punime mirembajtje me apartment
 3. Shqiperi, ofrohet Marketing Consultant Freelance
 4. Tirane, Kryejmė punime & instalime elektrike
 5. Durres, ofrohen Sherbime per deklarimet online (tatime burim, sigurime)
 6. Durres, - Stampim Flamujsh
 7. Shqiperi, ofrohet sherbime Gjeneratori, Stabilizator, Ups
 8. Tirane, - Prokurime Publike - Konsulencė
 9. Tirane, - Okazion Klinike Dentare
 10. Tirane, ofrohet sherbimi tatoo me fije nga Phibrows Artist
 11. Mandati per call center
 12. Tirane, Sherbime pas Shkolle
 13. Durres, ofroj pajisje Kompjutera, Laptop, Ekrane, Network, Servis i Specializuar Leke
 14. Durres, - Amballazhe, Paketim kuti
 15. Durres, - Amballazhe, Kuti te personalizuara, Kuti per kepuce
 16. Durres, - Amballazhe, Kuti te personalizuara
 17. Durres, - KONSULENCE NE FUSHEN E AKCIZAVE
 18. Durres, - Amballazhe, Kuti te personalizuara
 19. Shqiperi, Ofrojm muzike live, piano bar ,wedding event & saxobeat-dj summer 2018
 20. Karrige me qera, tavolina me qera, Karrige Tiffany / Chiavari, e Bardhe, Gold
 21. Tirane, oferte Karrige Chiavari Model Wedding
 22. Tirane, - Paisje karrige tavolina me Qera
 23. Tirane, Ofrojme perkthime te materialeve nga Anglishtja si dhe punime te diplomave dhe detyrave te kursit
 24. Tirane, - Lista callcenter
 25. Tirane, - Bojaxhi
 26. Tirane, - KEDA34 Ofron materjale HIDRAULIKE-ELEKTRIKE-NDERTIMI
 27. Tirane, ofrohet License Mbikqyrje Kolaudim
 28. Tirane, - Klinike dentare
 29. Tirane, - Vitrine frigoriferike italiane
 30. Durres, ofroj anglisht Perkthime Anglisht-Shqip
 31. Tirane, Japim Foni ( bokse dj ose live ) me qera ( mikser live , mikrofona , bokse te ndryshme & paisje te tjera)
 32. Tirane, - Konsulence Financiare dhe Ligjore
 33. Agjensia Sherbimeve Funerale Internacionale "Ēim Kėrtalli"
 34. Tirane, Sherbim Financiar per cdo Biznes
 35. Tirane, oferte Smartphone Iphone ICLOUD BAYPASS 10 MIJE LEKE TE VJETRA
 36. Tirane,BILETA TE LIRA AVIONI 11 Euro (SHKUP maqedoni GJERMANI ) 0694500511 NENTOR DHJETOR 2019
 37. $$ royal pawn shop $$ hua me garanci
 38. Tirane, - Ofroj - sherbim/riparim bilardo/poker/et
 39. Tirane, - License mjeksore
 40. Tirane, Rekonstruktion, Bojaxhi + gipse me experience
 41. Tirane, - Sherbime financiare
 42. Ekonomist part-time per biznese te vogela me TVSH
 43. Salle Playstation ne bllok | PS3 & PS4
 44. Tirane, - Ndertim faqesh per e-commerce
 45. Tirane, - Sherbime Teknologjike
 46. Ofrojmė shėrbime si ekonomiste tė jashtme pėr biznese tė vogla ose tė mėdha
 47. Tirane , Perkthime nga Gjuha Angleze nė atė Shqipe dhe anasjelltas me cmim tė arsyeshėm
 48. Tirane, - Martel dhe Kollona model 7655
 49. OFERTE !!! Sherbim gjurmimi GPS per automjete
 50. Shqiperi, Studim projektim zberthim projektesh