PDA

Trego pamjen e plotė tė : Foto & Kamera 1. Lushnje, shes kamera prof.sony hvr v1e 3cmos minidv hd 280 Euro
 2. Tirane, shes Canon EOS 70D + Canon EFS 18-55 mm 470 Euro
 3. Tirane, jepen me qera Paisje per xhirime filmike: qera Ndricime, qera drone kamera qera kran qera karel.
 4. Tirane, shes Canon 450D 350 Euro
 5. Tirane, Shes Aparat fotografik Canon 320 Euro
 6. Tirane, shes Aparat Fotografik Canon 320 Euro
 7. Shes smart camera 8.600 Leke
 8. Tirane, shes 7.500 Leke
 9. Tirane, shes 8.200 Leke
 10. Tirane, shes 8.600 Leke
 11. Tirane, shes Mavic Air 2 Combo. - Dron 800 Euro
 12. Durres, shes Studio fotografie 2.500 Euro
 13. Tirane, shes Aparat Canon 5d mark ii go pro 1.500 Euro
 14. Tirane, shes Aparat Fotografik Canon Eos 90D+ Lente Canon 18-135mm IS USM 1.350 Euro
 15. Tirane, shes Sony A7 iii & Lente Sigma 24-70 2.400 Euro
 16. Tirane, shes Aparati fotografik XT3 dhe 4 lente 3.100 Euro
 17. Tirane, ofert Aparat fotografik 1 Euro
 18. Tirane, shes Kamera sigurie Sony 4.500 Leke
 19. Tirane, shes 700 Euro
 20. Tirane, shes 200 Euro
 21. VR BOX Syze virtuale 360° 3D 9 Euro
 22. Shqiperi, shes Pasqyrė Elektronike full luxury, TOUCH 4 42 Euro
 23. Set kamerash HIKVISION 2mpx 298€ me garanci 1 vjecare
 24. Kamer parkimi + monitor 47 Euro
 25. Tirane, shes Kamera per kompjuter A4Tech PK-732K 2.000 Leke
 26. Tirane, shes GoPro Hero 10 Action Camera 530 Euro (E RE)
 27. Tirane, shes Shes dron (I RI) - DJI MINI 3 fly combo 940 Euro
 28. Shes Action camera - Insta360 ONE RS 4K Edition 530 Euro (E RE)