PDA

Trego pamjen e plotė tė : Elektro-shtepiake & IndustrialePages : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10

 1. Pogradec, shes Shitet yrje pallati perball ishturizmit 500 Euro
 2. Tirane, oferte krevat tek (dru), nje komodine dhe nje komo 5.000 Leke
 3. Tirane, oferte etazher dhe mbajtese TV(material Entief me dizanj Zeber) 30.000 Leke
 4. Tirane, shes Okazion.Fshese me korrent profesionale 120.000 Leke
 5. Tirane, shes sobe Sobe me gaz 6.000 Leke
 6. Tirane, shes makine kafeje Shes ekspres rancilio me gjith mulli 300 Euro
 7. Durres, shes frigorifer frigorifer i vogel 5000 lek
 8. Tirane, shes frigorifer frigorifer lavatrice 17.000 Leke
 9. Durres, shes kalorifer 5.500 Leke + ngrohes Delonghi 3500 Lekė + ngrohes tjeter 2000 Lekė
 10. Tirane, shes hekur hekur rrobash 12.000 Leke
 11. Tirane, shes kalorifer Kalorifer + ngrohese 5.000 Leke
 12. Tirane, shes makine kafeje Ekspres kafeje 100
 13. Elbasan, shes frigorifer Frigorifer Banak 1.750 Euro
 14. Tirane, shes sobe me pellet prodhim Kroacia 800 Euro
 15. Tirane, oferte frigorifer Pajisje Pasticerie
 16. Tirane, shes lavaman tualeti 20.000 Leke
 17. Shes - Panele Diellore
 18. Tirane, shes Tenxhere Delimano 9.000 Leke
 19. Tirane, shes lavatrice Shitet Lavatrice Miele 12.000 Leke
 20. Tirane, shes mixer 2.000 Leke
 21. Tirane, shes frigorifer frigorifer-banak 6 kanata 470.000 Leke
 22. Tirane, shes makine kafeje ekspres 3 grupsh marka wega 45.000 Leke
 23. Tirane, shes ekspres dy grupsh marka cimbali 50.000 Leke
 24. Tirane, shes Katabrik Akullore 5kg ne gjendje te shkelqyer 1.500 Euro
 25. Tirane, shes frigorifer Frigorifer Akullore me kapacitet 10 tasa bashk me 20 tasa 700 Euro
 26. Tirane, shes frigorifer Frigorifer banak , me ngrirje te thelle 400 Euro
 27. Tirane, shes sobe Furre pasticerie speciale, Pjekja me gas, aspirimi me korent 1.000 Euro
 28. Tirane, shes PlyStation3 120 Euro
 29. Durres, shes kaldaje Ferroli per amjente te medha
 30. Tirane, shes pajisje Rubinet Dixhital me Ngrohje 5.990 Leke
 31. Shkoder, shes frigorifer ngrires molta + Algida + friforifer banak ekspozitor freskues etj.. 150.000 Leke
 32. paisje pasticerie
 33. Tirane, Blej dhe riparoj elektro-shtepiake
 34. Tirane, Shes Makinė Qepėse Origjinale “Butterfly” 10.000 Lek
 35. Tirane, shes frigorifer Shitet Dhome Frigoriferike 2.500 Euro
 36. Ventilator 20w (2.500 leke)
 37. Shqiperi, shes Saldatriēe Elektroimpuls 20.000 Leke
 38. Tirane, shes frigorifer FRIGORIFER BANAK FRESKUES 900 Euro
 39. Tirane, shes sobe Shes sobe me korent 5.000 Leke
 40. Tirane, shes frigorifer
 41. Tirane, shes makina qepese 400 Euro
 42. Shqiperi, shes Kaldaje me gaz 650 Euro
 43. Tirane, shes HITACHI HD PROJEKTOR 300 Euro
 44. Durres, shes Shitet Pompe Uji Grundfos 3x230/400 50HZ, 400V 0,75kW (E per 500
 45. Tirane, shes sobe sobe delongi me gas ne cmim perfshihet bombulla 6.000 Leke
 46. Tirane, shes aspirator Pajisje Pastrimi me avull 1.250 Euro
 47. Lezhe, shes tabele dyqani 450 Euro
 48. Tirane, shes frigorifer Shitet Dhome Frigoriferike 400.000 Leke
 49. Lavatriēe Gorenje 18000 lek te reja
 50. Tirane, shes frigorifer Frigorifer Samsung 18.000 Leke