PDA

Trego pamjen e plotė tė : Elektro-shtepiake & IndustrialePages : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10

 1. Tirane, shes shtrydhese frutash Bosch 5.500 Leke
 2. Tirane, shes sobe Furre per pica dhe byrek 90.000 Leke
 3. Lushnje, shes Fabrikė Birre 7.000 Euro
 4. Tirane, shes Makin qepse dhe Syzator 120.000 Leke
 5. Korce, ofroj frigorifer Vitrine-frigorifer 119
 6. Peqin, shes Lavagrame Negretti 1.500 Euro
 7. Tirane, oferte makine kafeje 14.900 Leke
 8. Tirane, shes Makine Qepse 10.000 Leke
 9. Tirane, shes lavatrice Lavatrice dhe Tharese rrobash 200 Euro
 10. Tirane, shes kondicioner 250 Euro
 11. Tirane, shes Shitet Kondicioner bar-kafe 60.000 Leke (Thoma Koxhaj)
 12. Tirane, shes frigorifer Shitet frigorifer shume pak i perdorur 25.000 Leke
 13. Durres, Shes frigorifera te perdorur ne gjendje shum te mire 33.000 Leke. disponoj sasi.
 14. Tirane, okazion Paisja Furre Buke
 15. Durres, shes Boiler Baxi SO 180 2.000 Leke
 16. Tirane, shes sobe gatimi 100 mij leke te vjetra
 17. Tirane, shes frigorifer Frigorifer Beko 16.000 Leke
 18. Tirane, shes frigorifer Frigorifer Akullorje ISA ITALY 1.500 Euro
 19. Tirane, shes frigorifer 8.000 Leke
 20. Tirane, shes lavatrice Super Atlantic 8.700 Leke
 21. Tirane, shes frigorifer Frinco 8.700 Leke
 22. Tirane, shes Lavatrice Beko A+++, 6kg modeli fundit,
 23. Shqiperi, shes Prerese perimesh mandoline multifunksion
 24. Mini Hekur elektrik me palosje
 25. Tirane, oferte aspirator ASPIRATOR I RI / Electrolux 15.000 Leke
 26. Korce, Shes frigorifere per dyqan
 27. Fier, shes Leke
 28. Tirane, shes Kend divanesh 50.000 Leke
 29. Tirane, shes mikrovale Shitet mikrovale 3.500 Leke
 30. Tirane, shes Shes panel fotovoltaik 50 watt 9000leke
 31. Tirane, shes Inverter 5000w
 32. Tirane, shes 1 Kw panel diellor per energji elektrike 999 Euro
 33. Tirane, shes Sistem UPS 10kwh me panele diellor fotovoltaik 4900
 34. Tirane, shes kondicioner 8.000 Leke
 35. Kruje, shes sobe Sobe me gaz 15.000 Leke
 36. Tirane, shes fshese me korent 10.000 Leke
 37. Tirane, shes kombinat kuzhine BOSCH MUM 56 150 Euro
 38. Tirane, shes sobe
 39. Tirane, shes frigorifer
 40. Tirane, oferte 20
 41. Tirane, shes Panel Diellor 50W+dy Llampa Led+Bateri+Rregullator
 42. Tirane, shes fshese me korent Elektroshtepiake First Austria
 43. Tirane, shes Bolier 4.000 Leke
 44. Shes Lavatriēe
 45. Elbasan, shes Torno per Punim Druri
 46. Kavaje, Shes abazhur te ri, me led. 50 Euro
 47. Tirane, shes frigorifer 500 Euro
 48. Tirane, shes VASKE E RE ITALIANE HIDROMASAZHI NOVELLINI CALOS PLUS
 49. Fier, shes frigorifer Frigorifer Kollon 350 Leke
 50. Durres, shes Karmin G3 Salon Profesionale, piaster per flokėt 10.000 Leke