PDA

Trego pamjen e plotė tė : Kompjutera & LaptopPages : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40

 1. Tirane, shes Skaner lexmark 2.000 Leke
 2. Tirane, shes Server modem wi fi 2.000 Leke
 3. Tirane, shes PC 3.000 Leke
 4. Durres, shes PC+Monitor siemens 40 Euro
 5. Tirane, shes Mainboard MainBoard Ashensor Crea 1.000 Euro
 6. Tirane, shes Laptop ASUS ROG GL502VS-DB71 15.6" 1.100 Euro
 7. Tirane, shes Hard disk 1900 Leke
 8. Tirane, shes PC compaq presario 4500 Leke
 9. Tirane, shes PC+Monitor ecs 9000 Leke
 10. Tirane, shes PC+Monitor fujitsu siemens 7000 Leke
 11. Tirane, shes PC+Monitor hpd230 80000 Leke
 12. Tirane, shes PC+Monitor (10 kompiutera te perdorur pentium4, 2.8ghz) 5500 lek copa tavolinat i jap falas
 13. Tirane, shes Laptop Samsung NP300E5C 32.000 Leke
 14. Tirane, shes Grafik card GT610 2048 MB 4.000 Leke
 15. Tirane, shes RAM ddr3 1.000 Leke
 16. Tirane, shes Printer Toshiba eStudio 167 200 Euro
 17. Tirane, okazion Laptop Latitude E6410 210 Euro
 18. Tirane, shes PC+Monitor KOMPIUTERA TE NDRYSHEM 80 Euro
 19. Tirane, shes Laptop Hp Elite Book 8640p 300 Euro
 20. Tirane, shes Monitor monitor 17,19 polesh crt 1000
 21. Tirane, shes Shes Kamer Canon EOS 550D + Lente EFS 18-200mm (Image Stabil 50.000 Leke
 22. Tirane, shes Hard Disk 80GB
 23. Shes faqe facebook
 24. Tirane, shes Printer HP C4580 All-in-one 20.000 Leke
 25. Tirane, shes Printer Epson stylus dx5050 1.500 Leke
 26. Tirane, - Shitet Callcenter
 27. Tirane, shes PC DELL 100 Euro
 28. Tirane, shes Hard disk SEAGATE 1.5 TB 40 Euro
 29. Tirane, shes PC+Monitor 10.000 Leke
 30. Tirane, shes PC+Monitor DELL PRECISION T3400,cmimi 200 Euro
 31. VPN Service 3 Euro nė muaj
 32. Tirane, Timon Force Feedback Logitech G29 299 Euro PS4 dhe PC
 33. Shkoder, shes PC+Monitor te ndryshem 2.500 Euro
 34. Tirane, shes PC+Monitor MAXDATA 15.000 Leke
 35. Tirane, shes PC Asus 349
 36. Tirane, shes Printer Toshiba-HP 0
 37. Tirane, shes PC Fujitsu 15.000 Leke
 38. Tirane, shes Mouse Cobra E-blue 1.500 Leke
 39. Durres, shes PC+Monitor DELL 780 80 Euro
 40. Durres, shes PC+Monitor DELL 7351 60 Euro
 41. Durres, shes PC+Monitor HP 7100 45 Euro
 42. Durres, shes PC+Monitor HP 7800 50 Euro
 43. Lezhe, shes Inverter ups-inverter 10.000 VA 2.200 Euro
 44. Tirane, shes Ploter HP 10000 gjeresia e shtypit 2.60 metra dhe ne gjatesi linear (Po Thuaj i ri)
 45. Qendra IpTv Sherbim i garantuar mbi,4000 kanale,HD
 46. Tirane, shes PC+Monitor 80 Euro
 47. Shqiperi, mbyllet biznesi shiten 10 KOMPJUTERA fujitsu siemens te kompletuara, Fotokopje/printer/skaner Cannon etc.. 150.000 Leke (Misto Mame)
 48. Tirane, shes SOLA 100 Euro
 49. Tirane, shes shes metro me lazer 100 Euro
 50. Tirane, shes Play Station Play Station 3 20.000 Leke