PDA

Trego pamjen e plotė tė : BiznesiPages : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

 1. Tirane, shes klinike dentar cmim i lire idiskutueshem (prane Librit universitar)
 2. Tirane, shes Shitet Biznes me toke 0 Euro
 3. Tirane, shes Biznes FARMACI 27.000 Euro
 4. Gjermani, Kerkoj ortak per bashkepunim per nje restorant ne Leipzig
 5. Tirane, shes bar 12.000 Euro
 6. Tirane, shitet biznesi i konsoliduar prej 10 vjetesh ne treg - distributor me ekskluzivitet te 4 markave kozmetike
 7. Tirane, okazion Biznes Parukerie
 8. Tirane, ofroj Call center
 9. Tirane, shes shitet biznesi i nje farmacie 1.450.000 Leke
 10. Vlore, shes Argjendari
 11. Mirdite, shes Shes biznes matriale ndertimi 5.000 Euro
 12. Tirane, shes Farmaci 15.000 Euro
 13. SHITEN pajisjet e RESTORANTIT, 15000 euro
 14. Tirane, shes Call Center 5.000 Euro
 15. Elbasan, shes Furrė Buke
 16. Elbasan, Shes linje te kompletuar makinash qepese profesionale 250 Euro
 17. Tirane, oferte Shitet biznes byrektore dhe akullore 13.000 Euro
 18. Tirane, shes Dyqan peshku 7800 Euro
 19. Shqiperi, njoftim Kerkohen bashkepuntore ne rrethe
 20. Prishtine, kerkoj kėrkoj partner nė biznes 20.000 Euro
 21. Durres, shes Vendesi attivitą Call Center aperto da 3 anni per motivi di
 22. Tirane, shes linje per prerje dhe qepje kemishash
 23. Tirane, shes call center 13.000 Euro
 24. Tirane, Shitet aktiviteti i Biznesit Internet Caffé 350.000 Leke
 25. Tirane, kerkojme partner AGJENSI CALL CENTER
 26. Tirane, shes Agjenci Turistike dhe Imobilare
 27. Tirane, shes Shitet biznes veshje dhe aksesore te ndryshem 4.000 Euro
 28. Tirane,Ofrohet Licence Farmacie
 29. Tirane, shitet supermarket i konsoliduar 100.000 Euro
 30. Tirane, okazion Shitet Biznesi Bar Kafe i kompletuar, Siperfaqe 60m2 + ambient i jashtem 8.000 Euro (Brenda Kompleksit Vizion Plus)
 31. Tirane, jepet me qera biznes i ngritur CALL CENTER I NGRITUR
 32. Tirane, kerkohet pizzeri me qera
 33. Tirane, okazion Shitet Ekslusiviteti (Franchaise) i nje firme Internacionale
 34. Tirane, Shitet aktiviteti Agjensi Udhetimi, Kati 1, 30 m² 5.000 Euro (Bluevardi Blu Kamez)
 35. Tirane, shes aktivitet call center, Kati 2, 300 m² (Rr Frederik shiroka ,te 21-dhjetori)
 36. Shqiperi, kerkohet Distributor
 37. Tirane, shes Call Center 13.000 Euro
 38. Shqiperi, Collaborazioni dirette per vari mandati
 39. Vlore, Mandato Enel Energia per Call Center
 40. Tirane, shes Klinike Dentare per arsye mosperdorimi e pajisur me te gjitha aparaturat bashkohore
 41. Tirane, shes Biznes Call Center 8.000 Euro
 42. Tirane, Shes Biznesin ''Rrobaqepesi per Biankeri'' 20.000 Euro
 43. Tirane, shes Fabrike Vaji Ulliri (Alfa Laval) 45.000 Euro
 44. Tirane, shes Shitet aktivitet Fabrike Vaji Ulliri 120.000 Euro
 45. Kerjkojme agjent ose angjesi ne qytetet e Kosoves (Prishtine, Gjakove, Peje, Ferizaj) per klienta per pushimet verore ne Velipoje, Shengjin dhe Durres
 46. Tirane, Shitet aktivitet CALL CENTER per arsye zgjerimi 5.000 Euro
 47. Tirane, shes call center biznes i ngritur Kati 1, 70 m² (SIRI KODRA)
 48. Tirane, Shitet biznesi aktivitet 10 vjecar market-ushqimore , me te gjitha paisjet (ne rrugen Myslym Shyri, pas kinema dajtit)
 49. Berat, shes Klinike Dentare
 50. Sarande, shes biznesin kėnd lojrash per femij, 150 m² 10.000 Euro (Idriz Alidhima)