PDA

Trego pamjen e plotė tė : MobiljePages : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16

 1. Tirane, oferte Shiten 5 vazo lulesh te medha per ne oborr
 2. Tirane, shes Mobilie Shtepie (Gjendje e Shkelqyer) 90.000 Leke
 3. Tirane, shes postacione per call center 500 Euro
 4. Tirane, shes Shes tavoline pune 4800 Leke
 5. Tirane, shes Shes Mobilje 220 Euro
 6. Tirane, shes Shiten depozita nafte 2.500
 7. Tirane, shes Dhome gjumi 49.000 Leke
 8. Tirane, shes Kėnd ne gjendje shumė tė mirė 20.000 Leke
 9. Tirane, shes Tavolina pėr qendra interneti apo laboratorė mėsimorė 40 Euro copa
 10. Tirane, shes Stola metalik inox 3 vende dhe 4 vende ulje 120 Euro
 11. Shqiperi, shes Mobilje
 12. Tirane, shes tavoline pune bashke me sirtariere, dollap dhe komedine 35.000 Leke
 13. Korce, shes Kolltuke komplet 450 euro
 14. Tirane, shes Tapet 5.000 Leke
 15. Tirane, Shes kend palete per Bar. Cmim i diskutueshem 20.000 Leke
 16. Tirane, shes Shitet Tavoline per Manikyr 21.000 lek
 17. Postazione call center 29.9 euro
 18. Tirane, shes mobilje per farmaci.
 19. Tirane, shes Rafte me skelet inoksi
 20. Tirane, Shiten dy Rafte Ekspozitor
 21. Lushnje, Shes paisje berberi 60.000 Leke
 22. Durres, shes Mobilje per kozmetike dhe farmaci 250.000 Leke
 23. Tirane, shes MINI BAR 50.000 Leke
 24. Tirane, shes TAVOLINE MESI 25.000 Leke
 25. Tirane, shes Ekspozitor / Raft Bizhuterish me aksesore Cmimi: 10.000 Leke
 26. Tirane, shes mobilje kuzhine 65.000 Leke
 27. Tirane, shes dyer te brendshme 8.000 Leke
 28. Tirane, shes Komplet divanesh 22.000 Leke
 29. Tirane, shes shitet biblioteke druri 80.000 Leke
 30. Tirane, shes Minibar frigoriferik nga brenda per lokale 270.000 Leke
 31. Tirane, shes Karrige per bar 6 muaj te perdorura 1.500 Leke
 32. Tirane, shes 8 tavolina per bar 6 muaj te perdorura 2.900 Leke
 33. Tirane, shes Kolltuke 3+2+1+1 25.000 Leke
 34. Tirane, shes 2 tavolina tw gjata dhe 2 karrige te gjata.. 100 Euro
 35. Tirane, shes Ndricues magazine 2.500 Leke
 36. Tirane, blej Blej mobilje
 37. Elbasan, shes Raft me pasqyre 17.000 Leke
 38. Elbasan, shes Rafte druri per biznese te ndryshme (2cope) 12.000 Leke
 39. Elbasan, shes Banak xhami per biznese te ndryshme 40.000 Leke
 40. Elbasan, shes Rafte druri me skelet hekuri (2cope) 4.000 Leke
 41. Tirane, shes Shiten dollape per zyra 13.000 Leke
 42. Tirane, shes Krevat per femije 5.000 Leke
 43. Tirane, shes Mobilje Zyre 48.000 Leke
 44. Tirane, blej Mobilje 0699437235
 45. Tirane, shes Komplet divanesh // Shiten per arsye emigrimi 40.000 Leke
 46. Tirane, shes Minibar per televizor // Shitet per arsye emigrimi 30.000 Leke
 47. Tirane, shes tavoline + karrige Lokali 8.500 Leke
 48. Tirane, shes karrige Lokali 1.500 Leke
 49. Tirane, shes MOBILJE ZYRE 400 Euro
 50. Tirane, shes Shitet orendite e shtepise 250.000 Leke