» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Automjete & Motora & Mjete lundrimi & Rent a Car > Pjesė kėmbimi & kėrkesa pėr blerje
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Pjesė kėmbimi & kėrkesa pėr blerje
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 27.10.2012 12:53
Blejmakina Blejmakina ist offline
 
regjistruar: 22.01.2012
postime: 10
Standart Tirane, blej shes makina

Blej cdo lloj makine Okazion me dokumentacion te rregullt: vetura, furgona, kamiona okazion, etj; me para ne dore,
qofshin ato dhe te aksidentuara ose te prishura per defekte te ndryshme.

Te interesuarit te telefonojne ne nr e meposhtem:
cel;0685405333
cel.0694883276Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"