» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Libra & Muzikė & Filma
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Libra & Muzikė & Filma
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 13.09.2007 00:08
Ariskratos Ariskratos ist offline
 
regjistruar: 20.07.2007
postime: 9
Standart AL, Tiranė shes letėrsi e huaj nė shqip:

lloji i njoftimit. : shes

Shteti............: AL,

Qyteti............: Tiranė

Letėrsi e huaj nė shqip:

Romane, drama, novela franceze
 • Molier, Shkolla e grave, faqe 118, ēmimi 300 lekė
 • Zhan Rasin, Andromaka, ēmimi 200 lekė
 • Viktor Hygo, ndėshkimet, faqe 261, ēmimi 400 lekė
 • Honore de Balzak, Evgjeni Grande, faqe 199, ēmimi 300 lekė
 • Honore de Balzak, Iluzionet e humbura, ēmimi 500 lekė
 • Honore de Balzak, Fshatarėt, ēmimi 400 lekė
 • Zhyl Vern, Pesė javė nė balon, faqe 188, ēmimi 300 lekė
 • Zhyl Vern, Udhėtim nė qendėr tė tokės, faqe 265, ēmimi 400 lekė
 • Anri Barbys, Zjarri, faqe 371, ēmimi 300 lekė
 • Anatol Frans, Ishulli i pinguinėve, faqe 310, ēmimi 300 lekė
 • Antuan de Sent-Ekzyperi, Fluturim nate, etj., ēmimi 400 lekė
 • Pol Eluar, Duart e lira, faqe 394, ēmimi 400 lekė
 • Edmon Rostan, Sirano de Berzherak, ēmimi 400 lekė
 • Emil Zola, Karriera e Rugonėve, faqe 327, ēmimi 400 lekė
 • Emil Zola, Shpartallimi, ēmimi 600 lekė
 • Stendhal, Lusien Leveni, ēmimi 500 lekė
 • Poezi franceze, faqe 585, ēmimi 500 lekė
Romane, drama, novela angleze
 • Shekspir, Mbreti Lir, ēmimi 300 lekė
 • Shekspir, Ju Qezari, ēmimi 300 lekė
 • Shekspir, Makbethi, ēmimi 300 lekė
 • Shekspir, Tragjedia e Otellos, ēmimi 300 lekė
 • Shekspir, Timoni nga Athina, ēmimi 300 lekė
 • Shekspir, Tregtari i Venedikut, ēmimi 100 lekė
 • Uollter Skot, Rob Roi, ēmimi 700 lekė
 • A. Xh. Kronin, Vitet e iluzioneve, ēmimi 200 lekė
 • A. Xh. Kronin, Tej Fasadės, ēmimi 400 lekė
 • A. Xh. Kroinin, Dhe yjet rrinė e vėshtrojnė, vol. 2, ēmimi 300 lekė
 • Xhorxh Eliot, Saillės Marnėr, ēmimi 300 lekė
 • Ēarls Snou, Vdekje nė anije,
Romane, drama dhe novela amerikane
 • Xhon Gollsuorthi, Farisejtė e ishullit, ēmimi 400 lekė
 • Xhon Gollsurothi, Shpėtimi i Forsajtit, ēmimi 400 lekė
 • Sinkler Ljuis, Doktor Eurosmith, ēmimi 400 lekė
 • Lesli Uollėr, Bankieri, ēmimi 400 lekė
 • Artur Hejli, Bosėt e dollarit, faqe 535, ēmimi 500 lekė
 • Xh. O’Hara, Njė vend pune me leverdi, faqe 96, ēmimi 200 lekė
 • Xhon O. Kilens, Jangblladėt, ēmimi 400 lekė
Poezi amerikane
 • Lengston Hjuz, Lumi i vrerit, ēmimi 200 lekė
Romane, drama dhe novela irlandeze
 • Xhorxh Bernard Shou, Komedi, ēmimi 400 lekė
 • Shon O’Casy, Drama, ēmimi 300 lekė

Romane, drama dhe novela gjermane
 • Fridrih Shiller, Vilhelm Tel, ēmimi 400 lekė
 • Fridrih Shiller, Dramat nė prozė, ēmimi 500 lekė
 • Lion Fojhtvanger, Rruga e mundimshme drejt njohjes, ēmimi ēmimi 600 lekė
 • Ludvig Ren, Mbi gėrmadhat e njė perandorie ēmimi 300 lekė
 • Hajnirh Bėl, Ku ishe ti Adam, et., ēmimi 500 lekė
 • Novela gjermane Vagoni i Fundit, ēmimi 300 lekė
 • G. Hauptman, Endėit, ēmimi 200 lekė
 • Edit Bergner, Perlat e katėrta, ēmimi 200 lekė
Poezi gjermane
 • Poezi gjermane dhe austriake, ēmimi 400 lekė
Romane dhe novela ruse
 • Ēehov, Tregimi i njė tė panjohuri, ēmimi 400 lekė
 • Maksim Gorki, Foma Gorodjev, ēmimi 400 lekė
 • Maksim Gorki, Pėr bukėn e gojės, ēmimi 400 lekė
 • Maksim Gorki, Drama, ēmimi 300 lekė
 • Maksim Gorki, Nėna, 500 lekė
 • Klasikė rusė, Pjesė tė zgjedhura, ēmimi 300 lekė
Poezi ruse
 • Pushkin, Kalorsi i bronxėt, ēmimi 100 lekė
 • Pushkin, Legjenda, ēmimi 100 lekė
 • Pushkin, Legjenda dhe tregime, ēmimi 100 lekė
 • Majakovski? Poezi, ēmimi 400 lekė
 • Majakovski, Poema e tetorit, ēmimi 300 lekė
Poezi polake
 • Adam Mickieviē, Vjersha dhe poema te zgjedhura, ēmimiē 500 lekė
Poezi ēeke
 • S. K. Nojman Kėnga e viteve tė tendosura, ēmimi 200 lekė
Poezi bullgarė
1. N. J. Vapcarov, Kėngė pėr njeriun

Romane dhe novela suedeze
 • Vilhelm Moberg, Emigrantėt, Vol 1 & 2, ēmimi 700 lekė

Romane dhe novela italiane
 • Edmondo de Amiēis, Zemėr, ēmimi 300 lekė
 • Leonardo Shasha, Kėshilli i Egjiptit, ēmimi 400 lekė
Autorė grekė
 • Antologji e poezisė greke, ēmimi 300 lekė
 • Janis Ricos, Njeriu me karafil, ēmimi 200 lekė
 • Janis Manikas, Miqtė e mi, shihni Shqipėrinė (Poezi), ēmimi 100 lekė
Autorė latinė
 • Marciali, Epigrame, faqe 163, ēmimi 300 lekė
 • Juvernali, Satirat, faqe 47, ēmimi 100 lekė

Pėrmbledhje me tregime e novela
 • Tregime e novela tė shekullit tė njėzetė, faqe 626, ēmimi 500 lekė
Monografi
 • Moxarti, ēmimi 400 lekė
Letėrsi pėr fėmijė
 • Arkitekti dhe perandori i Arabisė, faqe 81, ēmimi 100 lekė

Tė ndryshme
 • Epi i Gilgameshit, faqe 136, ēmimi 300 lekė
 • Antonio Gramshi, Shkrime pėr kulturėn dhe letėrsinė, ēmimi 300 lekė
 • Stetson Kenedi, Unė kam qenė antar i Ku-Klus-Klanit, faqe 309, ēmimi 300 lekė
Literaturė shkencore
 • Pėrbėrėsit e gjithėsisė, ēmimi 400 lekė

Tel. : 321454Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"