» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Automjete & Motora & Mjete lundrimi & Rent a Car > Makina & Autovetura
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Makina & Autovetura
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 14.01.2015 17:46
andi-hasa andi-hasa ist offline
 
regjistruar: 13.01.2012
postime: 10
Standart Shes ose ndrroj makine Mercedes-Benz c 220 cdi sport Viti 2005, 7500 Euro

Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: e zeze
Kamjo......: manual
KM.........: 115000

Mercedes-Benz C220 Cdi, sport... i zi, me xhama te erret origjinal.disqe sport... viti i prodhimit 2005, me kroskotin e ri, kambio manuale,baxha,dritat xenon, km 145.000 origjinale, e marr ne gjermani dhe e perdorur ne shqiperi vetem nga une. servisi i makines eshte bere vetem tek " Servis Bushi " .... ne gjendje teper te shkelqyer.ose ndrrohet me nai makine tj

e-mail : andi-hasa@hotmail.com
klikoni foton pėr ta zmadhuar
Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  4efc797b-8ce4-4c13-b7df-53f9ae84bd9b.JPG
S: 895
Madhesia:  39.9 KB  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  4efc797e-f1ac-47a5-847e-53f9ae84bd9b.JPG
S: 916
Madhesia:  68.4 KB  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  4ef74b05-f8e0-4b63-82d4-05d1ae84bd9b.jpg
S: 968
Madhesia:  57.2 KB  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  4efc7981-1184-408b-9a93-53f9ae84bd9b.jpg
S: 767
Madhesia:  57.1 KB  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  4ef8990b-f680-42c1-b5f4-6f77ae84bd9b.JPG
S: 1363
Madhesia:  28.0 KB  
Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"